Yükleniyor
Lütfen Bekleyiniz...

Web Tasarım & Yazılım

En ince ayrıntısına kadar düşünüyor, tüm süreçleri tasarlıyoruz.

Web yazılım günümüzde tüm sektörlerin ihtiyaç duyduğu önemli bir hizmet. Bu ihtiyaçlara online çözümler geliştirilip web tabanlı servislerle gerek mobil uygulama gerekse masaüstü uygulamalar geliştirilmektedir. Bunlar ise tüm cihazlarda çalışmakta ve sektörlerin verimliliklerini arttırmaktadır.

Yazılımlar, bir web sayfasının panelinden, el terminallerine, elimizdeki telefonlara kadar tüm müşterinin ihtiyaç duyduğu platformlara göre geliştirilirler.

Diffea olarak bu sektörlerin ihtiyaçlarına çözüm sağlamak adına “Tüm Cihazlarda Kullanılabilen” ölçeklendirilebilir ve yönetilebilir uygulamalar geliştirmek bizim severek yaptığımız bir iştir. Yazılım projelerinde Türkiye’de değil, dünya çapında kullanılan en yeni script ve yazılım dilleri, en güncel yazılım kütüphaneleri ve servis tabanlarının kullanılması aynı şekilde en yeni teknolojiler ile geliştirilmesini sağlayıp müşterilerimize çözümler üretmekteyiz.

Üreteceğimiz çözümlerin başlangıcından sonuna kadar proje sahibi ile dökümantasyon, akış ve akış diyagramı üzerinde çalışıp bu projeleri geliştirdikten sonra modül-modül teste tabii tutarak ölçeklendirilebilir, hatasız web uygulamaları ortaya çıkartıyoruz.

Sektörde dört yıldan bu yana geliştirdiğimiz uygulamalarla yer almakta ve müşterilerimize yazılım alanında en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Bilgimizi ve yaptığımız işleri sürekli güncel tutarak daha teknolojik, kaliteli ve iyi hizmet vermekteyiz. Yazılım geliştirmekle kalmıyoruz, yazılım projenizin danışmanlığını da yapıyoruz. En ince ayrıntısına kadar düşünüyor, tüm süreçleri tasarlıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Her gün daha iyiye. Daha iyi projeler, daha yeni teknolojiler ile birlikte.

Bizimle çalışmanın keyifli deneyimine hazır mısınız?