Yükleniyor
Lütfen Bekleyiniz...

SEO & Google AdWords

Arama motoru algoritmalarını
sizin lehinize kullanarak dijital markalar yaratıyoruz.

Arama motorlarının dijital pazarlamadaki önemi tartışılmaz bir gerçek. Her gün milyarlarca insanın yapmış olduğu arama sayıları ve hatta büyük resmi görebilmemiz için, Google’da 1 dakika içerisinde 3.5 milyon arama yapılıyor olması bu gerçeğin en bariz göstergelerinden bir tanesi. Arama motorlarının günlük hayatımızdaki önemi bu denli büyük olduğu sürece, şirket ve markalar için bu sektör dijital pazarlama kanalları arasında yer almaya uzun bir süre daha devam edecek.

Diffea olarak arama motorlarının 2 temel pazarlama türü olan: optimizasyon (SEO) ve reklam (Google Ads) alanlarında, ihtiyacınız olan hizmeti saptayıp ardından tüm süreci sizinle beraber yönetiyoruz.

Bu alanlarda sektör ve rakiplerinizi baz alarak, kategorilendirilmiş süreçlerimiz eşliğinde, global çalışma standartlarının üstünde bir hizmet sağlıyoruz. Şefaflığımızı daimi kılmak adına, tüm gelişme ve süreçlerden haberdar edilmeniz bir yana, hazırlamış olduğumuz yol haritasında sizinle birlikte adım adım yürüyoruz.

4 yıldan beridir güncelliğimizi ve hizmetlerimizi devam ettirdiğimiz bu sektörde sadece pazarlama alanında değil, yazılımsal ve teknik konularda da danışmanlığınızı yapıyoruz. En ince ayrıntısına kadar düşünüyor, tüm süreçleri tasarlıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Her gün daha iyiye. Daha iyi projeler, daha yeni teknolojiler ile birlikte.

Bizimle çalışmanın keyifli deneyimine hazır mısınız?