Yükleniyor
Lütfen Bekleyiniz...

Hakkımızda

Kompleks olan her şeyi basit hale getiriyoruz.

İşletmenizin en hızlı şekilde geri dönüş almasını ve büyümesini sağlıyoruz!

Farklılığın, yaratıcılık ile karışımını deneyimleyin.

İşletmeniz için en sağlıklı hedef kitlesini belirler, hangi pazara hizmet ettiğinizi öğrenir, reklam kanallarınızı belirler ve pazar araştırması yapılıp reklamlara başlanır! Sadece web sitenizi değil, müşteri ile birebir ilişkinize kadar düşünüyoruz.

Çoğu işletme artık online marketin değerini anlamış, dijital ajanslara başvurmuş ve online markette yerini almaya çalışmaktadır. Bu sayede işlerine katkısı olacak web sitesi, sosyal medya yönetimi, arama ağı reklamları, sosyal medya reklamları, görüntülü reklam ağları ve anlaşmalı reklam ağları hizmetleri ile büyümeye çalışmakta ve bu büyüme hedefinde tüm desteği biz sağlamaktayız. En hızlı ölçülebilir ve sağlıklı reklam çalışması yapmaktayız.

Hizmetlerimiz

Her gün daha iyiye. Daha iyi projeler, daha yeni teknolojiler ile birlikte.

Yaptığımız işi seviyor, sevdiğimiz işi yapıyoruz

Diffea 2014 yılında ekip üyeleri ile yapılan isim öngörüsü toplantısında “Different Idea” kelimelerinin birleşiminden doğan kısaltma ile ortaya çıkmıştır. Dört sene süren bu serüvende onlarca müşteriyi memnun etmeye çalışmış ve hizmet vermiştir. Genç ekibin kurduğu bu isim müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup gün içerisinde aralıksız hizmet verme potansiyelini hiçbir zaman yitirmemiştir. Diffea ekibi müşterilerinin en az yüzde doksanından fazlasını memnun etmiştir. Her gün kendini geliştirip daha iyi işlere imza atmak adına yürüdüğü bu yolda daha da iyi olmak istemesi sebebi ile Diffea 2018 senesinin Ağustos ayında kurumsallaşma kararı alarak ortaklık üzerine kurulu bir şirket haline gelmiştir. Fakat bu şirket haline gelme sürecinde ekip gençliğini yitirmemekle birlikte iş akışı hiçbir şekilde değişmeden en verimli şekilde devam edecektir. SCRUM yöntemi kullanılarak yönetilen ekibimizde tasarım, döküm ve yazılım işlemleri en hızlı şekilde önceliklere göre ilerlemektedir. “Think different, create the difference” sloganı ile yolumuza devam edecek ve müşteri memnuniyetini, yaratıcılığımızı, enerjimizi ve tüm heyecanımızı sizinle yaşayacağız.

sizin için

Neyi Amaçlıyoruz?

Hız

Web sitenizin açılışı ve size geri dönüş hızımıza kadar yeterince hızlıyız.

Destek

Bize mesai saatlerinde telefon, mesai saatleri dışında ise 7/24 mail ile ulaşabilirsiniz!

Farklılık

Yaptığınız işi bir kenara bırakın ve size farklı fikirler sunmamıza izin verin. Tatmin olacaksınız.

deneyiminizi tasarlayanlar

Ekibimiz

Can Azizoğlu
Software Developer
Volkan Yırtımcı
Co-Founder
Muhammed Enes Aydemir
Digital Marketing Manager
Ertan Dönmez
Software Developer
Alican Kalkan
Founder & Team Lead
Murat Can
Software Developer

Bizimle çalışmanın keyifli deneyimine hazır mısınız?